камины, камины с водяным контуром, каминные топки, облицовки и порталы для каминов, каминофены, буржуйки, печи, чугунные мангалы, тандыры, печи на пеллетах, каминщик-печник по Харькову и области - построить камин, кладка камина, строительство камина, монтаж камина, кладка барбекю, барбекюшницы, дымоход из нержавейки, керамический дымоход, строительство сауны, бани, печи для бани, двери для сауны, аксессуары для камина и для бани

Вопросы и ответы

03.02.2017

  1. Підкажіть хто, та де роблять підставки під топку Тарнава?

Компаныя зі Львова робить, але ж можливо купити в Польщі рідну підставку. У мене є креслення під 12кВт, та чи підійде не з кажу.

  1. 2.    Котел бере з вулиці повітря — нагріває — та віддає його по кімнатам нагріваючи і їх. Чи не буде дискомфорту, коли холодне повітря піде із вентканалів в кімнати та с/вузли???

По перше повітря з каналу  іде на горіння дров в топці і в приміщення не попадає. По друге на конвекцію іде повітря тільки з приміщення.

  1. 3.    Іще одне питання по димоходу…. Внутрішня стіна і димохід 140х270 мм вихід топки 160 мм. І ось я розумію, що здалося би загільзувати, але все виходить на гроші. Чи можливо встановити топку в існуючий димохід не гільзуючи його? 

Так  можливо. Топка видає температуру  більш ніж 250гр. Цельия цього достатньо щоб не було конденсату.

  1. 4.    Плюс іще переглядаючи  відео вище чавунного радіатора в н/ж трубі вставлено штирь — то шибер там? Чи потрібен він??? Якщо виробником не передбачений??? 

Так шибер. В Вашому випадку не потрібен. Шибер потрібен щоб створити повітряну пробку, повітря затиснене між входом в топку та димарем зберігає тепло, не вистуджує топку .

<